Referencje

Referencje

 

O treningu ze mną:

 

If you’re in Poland and you like kettlebelll fitness and martial arts, your go-to guy is Michal Kiczela

Steve Maxwell – trener personalny, czarny pas 5 stopnia w BJJ

 

Uczestniczyłem w dwóch szkoleniach prowadzonych przez Michała Kiczela: szkolenie R.A.T. (poziom podstawowy, średnozaawansowany i zaawansowany) oraz w 30-godzinnym szkoleniu z zakresu Jeet Kune Do. Wysoki poziom merytoryczny, doświadczenie i indywidualne podejście do każdego kursanta sprawiły, że uznałem iż warto poświęcić cały dzień i dojeżdżać 230 km (mieszkam w Województwie Kujawsko-Pomorskim) aby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu sztuk walki.Polecam każdemu, kto chce poprawić swoje umiejętności i formę.

Łukasz Bardziński – pracownik administracyjny

 

Przez kilkanaście miesięcy miałem przyjemność uczestniczyć w indywidualnych treningach personalnych w zakresie JKD i Kali prowadzonych przez trenera Michała Kiczela. Jest to świetny fachowiec, posiada doskonałe przygotowanie merytoryczne (teoretyczne i przede wszystkim praktyczne).
Posiada cechy wybitnego pedagoga i nauczyciela, duża charyzma, łatwość nawiązywania kontaktu z uczniem i swoboda w przekazywaniu wiedzy i prezentacji technik. Gorąco polecam.

Ireneusz Kostkowski

 

Zaczynając treningi z Michałem byłem przyzwyczajony do pewnych standardów jakie poznałem przez ostatnie 18 lat trenując różne sztuki walki i rozwijając swój organizm. Jak wielkie było moje zaskoczenie, kiedy Michał zaczął układać treningi dopasowane do moich oczekiwań. W końcu coś co jak chcę robić, a nie jest narzucone z góry. Michal to prawdziwy profesjonalista, pasjonat. To trener, który rozrysowuje Tobie na tablicy wszystkie wektory ruchu i kierunek sił, jakie działają na twoje ciało. Wie doskonale czego potrzebujesz i jak tobą pokierować, żebyś był lepszy.

Mateusz Tabaczka – manager finansista

 

Nie od dziś wiadomo,że sporty walki kształtują aktywność ruchową- siłę, wytrzymałość, szybkość. Wyrabiają w Nas również wolę walki, hart ducha, umiejętność pokonywania własnych słabości. Cechy te przydają się nie tylko na sali, ale przede wszystkim w życiu czego jestem najlepszym przykładem. Sport towarzyszył mi od dzieciństwa jednak pasję do sztuk walki zawdzięczam swojemu fantastycznemu trenerowi Michałowi Kiczela. To człowiek, który z całkowitym zaangażowaniem przekazuje swoją wiedzę i umiejętności, czego potwierdzeniem są liczne medale, zdobywane przez Jego podopiecznych. Na zajęciach panuje bojowa atmosfera, a z treningu wychodzi się “na czworaka”;) Poza tym Michał ma ogromną wiedzę na temat historii sztuk walki i każdy trening kończy jakąś fajną historią. Jeżeli kiedykolwiek miało się obiekcje co do treningów grupowych, to polecam spróbować treningu personalnego. Początkujących i niezdecydowanych zachęcam do spróbowania swoich sił z takim trenerem, który mobilizuje, uczy, daje wycisk i nie odpuszcza – czyli z Michałem.

Krzysztof Czyż – Brooklyn Pizza S.C.

 

Michał Kiczela = TRENER. Taki prawdziwy a, nie koleś po kilku sobotnich kursach. Tutaj nie ma ściemy i słodkich obietnic. Za to jest ciężka praca i widoczne jej efekty. Nauczył mnie najważniejszego – że to co robimy i czy coś robimy zależy wyłącznie od nas. Nie ma wymówek. Jest postęp o ile zwalczymy własne lenistwo. A on w tej codziennej walce stoi obok, pomaga i motywuje. Jaki jest? Spokojny, konsekwentny, bardzo dokładny.  Zawsze dopasuje program do człowieka. Wystarczy go słuchać i postępować według jego wskazówek. Efekty nas samych zaskoczą.

Marta Dobrysiak

 

Przez kilka miesięcy uczestniczyłem w treningach personalnych u trenera Michała Kiczeli. Zaobserwowałem w tym czasie stale wzrastającą formę i poziom umiejętności. Program treningu koncentrował się na systemie RAT a następnie na zajęciach indywidualnych BJJ. Podkreślam pełne zaangażowanie trenera oraz właściwy dobór programu ćwiczeń do posiadanych umiejętności oraz kondycji fizycznej, gwarantujący stały postęp. Polecam wszystkim chcącym trenować sporty walki oraz systemy samoobrony, także osobom myślącym o poprawie kondycji fizycznej w szerokim tego znaczeniu. Mam zamiar w dalszym ciągu trenować u Michała w stopniu rozszerzonym, do czego wszystkich serdecznie zachęcam.

Michał Nowicki – Nawigator Floty Handlowej

 

Comments are closed.